Hakkımızda

Biz CAD sistemleri olarak tekstilin beyin kadrosuyuz. Zaman, eleman ve tasarruf için kullanılması gereken yegane bir araçtır. Zaman diyoruz çünkü elde hazırlanan kalıp ve pastal saatler alır, eleman diyoruz çünkü birçok elemanın yaptığı işi tek başına yapar, tasarruf diyoruz çünkü fireyi en aza indirger. Bu yüzden cad sistemleri beyin kadrodur.
 
Biz POLENCAD sistemini yazılımın başlangıcında birçok firma ile istişare halinde hazırladık. Birçok modelistin emeği var POLENCAD yapımında. Bu yüzden gönül rahatlığı ile çözüm ortağıyız diyebiliriz. Tekstil firmaları üretimde kaliteyi artırmak istiyorsa mutlaka CAD sistemini denemesi ve kullanması gerekmektedir. Üretimde CAD sistemleri süreci tıkayan zorlaştıran durumları ortadan kaldırır.
 
Hazır giyim, ayakkabı, medikal, kumaş kullanılan her yerdeyiz. Hazır giyim sektöründe ve ona bağlı yan sanayi gruplarında belli bir sistem üzerine üretim yapan her firma CAD sistemlerini kullanabilir.
 
CAD sistemi tekstilde vazgeçilmez bir araçtır. CAD sistemleri ve ülkemizde birçok sistem bulunmakta. Bizim amacımız yeterince zor ve karmaşık olan kalıp ve tasarım işlevini en basite indirgemektir. Tüm sistemler hemen hemen aynı görevi yapar ama POLENCAD en rahat ve en kolay hizmeti sağlar. Yaklaşık bir yıldır satışta olan ürünümüz çok rağbet gördü. 100'ün üzerinde firmanın vazgeçilmezi olduk. İlerleyen süreçte POLENCAD sistemlerini daha çok firma ile tanıştıracağız. Türkiye'de tekstil bölgelerinde kullanımı çok yaygın değil, Dünya'da ise sistem kullanılmakta. POLENCAD olarak sistemin kolaylıklarını kazandırdığı verimi firmalara anlatarak çözüm sunmaya çalışıyoruz.
 
Polencad firması olarak yaşadığımız sürece sizlere yenilikler sunacağımıza ve vazgeçilmezlerinizden olacağımıza sizleri temin ederiz. Hazır giyim ve tasarım konularında iddialıyız. Teknoloji alanındaki tüm yenilikleri AR-GE çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Sistemimizi kulllanan firmalardan kullanım rahatlığıyla ilgili pozitif geri dönüşler aldık. Tekstil sektöründe hizmet eden bir kuruluş olarak çalışmaya tüm yenilikleri anında yakalayıp müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz. Merter Tekstil Merkezi bizim için önemli bir pazar. Gelişme süreci hızlı ilerliyor. Güzel markalar çıkacağına inanıyoruz. Referans firmaların tavsiyesi ve tanıtım çalışmaları ile Merter piyasasında iyi bir yer edineceğimize inanıyoruz.
 
POLEN TASARIM
MAHMUT MEMİŞ
 

© 2023 PolenCAD Tüm hakları saklıdır..